INTENCJE MSZALNE

 

 

SOBOTA – 30. V

7.oo do + Andrzej Krzyżak (od Chrapek, Kuczkowska, Bedrosz)

18.oo  1) + Piotr Rucki, ojciec Józef, ++ z rodziny Pisarek, Rucki, ks. A. Oleksik

                   2) + Janina Greń, rodzice Franciszek, Zuzanna Greń, brat Antoni, Tadeusz, Maria Mitał, ks. Oleksik

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31. V

7.oo 1) + Patrycja Okrzesik (20 roczn. urodzin) – od mamy Sylwii z mężem Jackiem

                   2) + Bronisława Janyga (od Ludwika Jończy z rodziną)

8.3o 1) + Alojzy Męcnarowski (7 roczn. śmierci), ++ rodzice, rodzeństwo

                   2) + Romuald Bożko, rodzice, Franciszek, Janina

10.oo 1) + Aniela, Franciszek Gajda, Gertruda, Andrzej Kliber, Ludwik, Zuzanna Kraut

                   2) w intencji ks. proboszcza z okazji urodzin i imienin o zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej, dary Ducha Świętego ( od rady parafialnej).

  1. 3o 1) + Marta Kacorzyk (od rodziny Borysiów)

                   2) + Zdzisław Bylok (od Burmistrza Wilamowic Marian Treli z rodziną)

17.oo + Lucyna Kubica, mąż Wojciech, ojciec Feliks, bratanek Szymon

 

Intencje mszalne 1. VI – 7. VI

 

PONIEDZIAŁEK – 1. VI – NMP MATKI KOŚCIOŁA

18.oo  1) w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

                   2) + Jadwiga Macura (od Zdzisława z rodziną)

                   3) + Maria Goliasz (od sąsiadów Jolanty i Jerzego Babiarczyk)

                   4) + Alfreda Pinta (od rodziny Suchy)

WTOREK – 2. VI

7.oo + Bronisław Migo (od sąsiadów ewangelików i katolików)

 18.oo  1) + Marta Wątroba, ++ z rodziny

                        2) + Zdzisław Bylok (od rodziny Herczek i Kobiela z Czechowic Dziedzic)

ŚRODA – 3. VI                 

7.oo  + Krystyna Kubaczka (od Grażyny i Janusza Nowak)

18.oo 1) za dusze w czyśćcu cierpiące       

                   2) + Krystyna Jodłowiec (od koleżanki z pracy)

CZWARTEK  –  4. VI

18.oo 1) ++  z rodziny Wesołowski, Plinta, Szotek, Zamarski

                   2) + Eugeniusz Kądzioła (od Klaudiusza z rodziną)

                   3) + Krystyna Kret (od sąsiadów Lazarek i Jachniak)

                   4) + Zenon Skowron (od swatów Wiesławy i Antoniego)

                   5) + Jadwiga Biela (od koleżanek i kolegów córki z pracy)

PIĄTEK – 5. VI

7.oo + Marta Szymala (od sąsiadów Turoń)

18.oo 1) + Grzegorz (9 roczn. śmierci), Jan Szimke, dziadkowie z obu stron

                   2) + Kazimierz Krzyżowski (od Bronisława Moczały i koleżanki ze szkoły średniej)

                   3) + Halina Brzęczek (od sąsiadów Pietras, Sobieraj)

                   4) + Bronisława Bylok (od chrześnicy Grażyny z mężem Bogusławem)

SOBOTA – 6. VI

7.oo 1) w intencji czcicieli Matki Bożej

         2) + Józef Telok (od Sławomira Jawor z rodziną)

18.oo  1) + Danuta Śleziak (od siostry z rodziną)

                   2) + Józef, Teresa Kościelny, ++ rodzice z obu stron, dziadkowie z obu stron (od Alicji z rodziną)

X NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.oo 1) + Andrzej Krzyżak, ++ rodzice z obu stron, szwagier Czesław

                   2) + Natalia, Bronisław Sobiepanek, ks. Oleksik

8.3o 1) + Roman Krok

                   2) w 40 roczn. ślubu Marioli i Bogdana o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w ich dalszym wspólnym życiu

                   3) + Janina, Władysław Wala, ++  rodzice z obu stron

10.oo 1) w intencji ks. Mirosława z okazji 22 roczn. święceń kapłańskich z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego w pracy duszpasterskiej oraz za + ojca Władysława

                   2) + Stefania, Jan Więcek, rodzice z obu stron, ++ z rodziny

  1. 3o 1) ROCZEK: Julia Lach

                   2) z okazji urodzin Lucyny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie

17.oo + Jolanta Handzel (od Romana Śliwki z rodziną)