INTENCJE MSZALNE

SOBOTA – 24. X

7.oo 1) + Józef Telok (od Henryka Pszczółka z rodziną i Żanety Kenig z rodziną)

                   2) + Kazimierz Krzyżowski (od koleżanek i kolegów z Oddziału Pił i Narzędzi)

18.oo 1) + Zyta, Leopold Grudzień, synowie Ryszard, Jerzy, ++ z rodziny Grudzień, Bem, Szoblik

                   2) + Andrzej Duława (od żony, córki, zięcia i wnuków)

XXX  NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. X – Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego

7.oo 1) w 50 roczn. ślubu Anieli i Mieczysława o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                   2) + Marta Szymala (od rodziny Waliczek i Sojka)

8.3o 1) + w intencji Gertrudy i Jana z okazji 60 roczn. ślubu o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                   2) + Romuald Bożko, ++ rodzice Janina, Franciszek

10.oo 1) + Zofia, Augustyn Pisarek, Józef Rucki, wnuk Piotr, ++ z rodziny Faruga, Pisarek

                   2) + Jan, Eugeniusz Babicz

                   3) + Jadwiga Biela (od rodziny Szarowolec)

11.3o 1) + Teresa Okrzesik, ++ rodzice, teściowie

                   2) w intencji Marii z okazji 65 roczn urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

17.oo + Henryka, Paweł Gamrot, Małgorzata, Mieczysław Gruszka

Intencje mszalne 26. X – 1. XI

PONIEDZIAŁEK – 26. X

18.oo  1) + Jolanta Handzel (od rodziny Kanafek i Hrabowskiej)

                   2) + Marian Bojda (od żony, dzieci oraz matki chrzestnej)

                   3) + Antoni Iskrzycki (od chrześniaków Bożeny i Artura z rodzinami)

WTOREK – 27. X

7. oo + Barbara Szarek (od przyjaciół Grażyny i Jana ze Szczyrku)

 18.oo  1) + Jan Korzus (od rodziny Kędroń)

                   2) + Mieczysława Schimke (od sąsiadów Schimke i Mendrek)

ŚRODA – 28. X – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, święto

7.oo  + Anna Kłaptocz (od Anieli i Rudolfa Zamarskich)

18.oo 1) ++ rodzice Helena, Józef Staszko, syn Zdzisław, Lech Kałek, ks. Oleksik

                   2) + Maria Kuś (od sąsiada Sławomira Bem)

                   3) + Jan Garlej (od Magdaleny i Jacka Bulińskich)

CZWARTEK – 29. X

18.oo  1) + Roman Gańczarczyk (od pracowników Euroregionu Beskidy)

                  2) + Czesława Wysłych (od Jadwigi Nędza z rodziną z Frydrychowic)

                   3) + Alfreda Pinta (od rodziny Jakubiec i Kożuchowskich)

                   4) + Kazimierz Krzyżowski (od Jacka i Edyty Rykała z rodziną z Żabnicy)

                   5) + Marta Szymala (od rodziny Kiszków)

PIĄTEK – 30. X

7.oo + Jadwiga Biela (od rodziny Jeleśniańskich)

18.oo 1) + Zenon Skowron (od Tomasza Turonia)

                   2) + Krystyna Kret (od Stanisławy Szczotka z Górek Wielkich)

                   3) + Eugeniusz Kądzioła (od rodziny Migdał i Handzlik)

SOBOTA –  31. X

7.oo + Bronisław Migo (od koleżanek i kolegów z pracy córki Violetty)

18.oo 1) + Alojzy Pilorz, rodzice Aniela, Franciszek Gajda, Marian Kopeć

                   2) + Barbara, Anna Dziendziel, rodzice Weronika, Władysław, dwóch braci, siostra z mężem, ++ z rodziny Włoch, Pawlus Łukosz, + Jan Greń

                   3) + Zdzisław Bylok (od Mirosława Szemli z Zarządu Powiatowego PSL Powiatu Bielskiego)

XXXI  NIEDZIELA ZWYKŁA – 1. XI – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.oo 1) + Jan, Anna, Agnieszka Bożek, Helena, Bronisława, Adam Nycz, Helena, Józef Wardas

                   2) + Jadwiga Macura (od Anny Bukowczan)

8.3o 1) + Jan, Magdalena Łoboz, trzech synów, synowa, Anna, Marian Jurkiewicz, ks. Oleksik

                   2) + Leopold Franek, ++ z rodziny Franek, Wątroba, Sowa

10.oo 1) + Marta, Stanisław Szymlak, Jadwiga, Rudolf, Józef Jończy, Stanisław Komraus

                   2) + Maria Śliwka, ++ z rodziny

11.3o 1) ROCZEK

                   2) Janina, Alojzy Faruga, dwóch zięciów

                   3) + Maria Goliasz (od Ewy i Jana z rodziną)

14.00 – Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami z nowego cmentarza – w kościele

17.oo + Anna Huczko (od Edyty i Jacka Rykała z rodziną z Żabnicy)