INTENCJE MSZALNE

SOBOTA – 16. X

7.oo + Szkorupa Franciszek (greg.)

18.oo 1) + Sylwia Wątroba – od rodziny Wątroba

                    2) + Marta, Ferdynand Duława (od sąsiadów Białuchów)

                    3) + Maria Mendrek (od szwagra Alka z rodziną)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17. X

7.oo 1) + Karolina, Jan, Tomasz, Tadeusz Lach

          2) + Franciszek Szkorupa (greg)

8.3o  1) + Ryszard Przygoda (21 roczn. śmierci)

          2) + brat Józef, Bronisław, rodzice

          3) + Anna Moskała (od siostry Bronisławy z rodziną)

10.oo 1) + Józef Jończy, rodzice, teściowie, siostra, szwagier

                    2) + Mieczysław, ++ rodzice z obu stron

                    3) + Suchy Halina (od rodziny Szymala z Pogórza)

11.3o 1) CHRZTY

                    2) + Krystyna Sychowska (od rodziny Kliś)

17.oo + Ireneusz Parzyk (od sąsiadów Katarzyny i Orlanda)

PONIEDZIAŁEK – 18. X

18.oo 1) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    2) + Jadwiga Kempczyńska (od koleżanki Anny z mężem Stanisławem)

                    3) + Monika Pawelczyk (od Franciszka Glos z rodziną)

 WTOREK – 19. X

7.oo + Józef Gawlas (od brata Pawła z żoną Anną i córką Sylwią)

18.oo 1) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    2) + Stanisław Biel (od Elżbiety Tymon)

 ŚRODA – 20. X

7.oo  + Franciszek Szkorupa (greg.)

18 oo 1) + Mariola Pośpiech (7 roczn. śmierci), ojciec Kazimierz, ++ z rodziny

                    2) + Elżbieta, Marian Sopiak

                    3) za Parafian

CZWARTEK – 21. X

18. oo 1) + Kajetan Wysłych, żona Czesława, Jerzy Kłaptocz, ++ rodzice z obu stron

                    2) + Anna Legierska, ++ z rodziny

                    3) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    4) + Andrzej Waliczek (od rodziny Zdolskich i Kruczek)

                    5) + Jadwiga Kareta (od Anny i Stanisława Muszyńskich)

 PIĄTEK – 22. X

7.oo + Szkorupa Franciszek  (greg.)

18.oo  1) z okazji 40 roczn. ślubu Elżbiety i Jana o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                    2) + Barbara Słupczyńska (3 roczn. śmierci), mąż Ludwik, syn Jerzy

                    3) + Stanisław Orczyk (od Magdy z rodziną)

SOBOTA – 23. X

7.oo + Szkorupa Franciszek (greg.)

18.oo 1) + Janina Szkrobol, ++ z rodziny Szkrobol, Kajstura

                    2) w intencji Edyty i Grzegorza w 10 roczn. ślubu o raz w intencji dzieci o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                    3) + Gustaw Pikania (od Bogusława i Bożeny Staszko)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. X

7.oo 1) + Jan, Emilia Wiewiórka (od córek i zięciów)

          2) + Franciszek Szkorupa (greg)

8.3o  1) + Alojzy Wrożyna (z okazji urodzin)

          2) w intencji Alicji i Adama w 40 roczn. ślubu o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz + ks. Oleksika

          3) + Anna Moskała (od bratówki Teresy z rodziną i szwagra Tadeusza))

10.oo 1) + Emilia, Wiktor Handzel, brat Jerzy, ++ rodzice z obu stron

                    2) + Maria, Jan, Andrzej Kuś

                    3) + Irena Szimke (od chrześniaczki Joanny Burejza)

11.3o 1) + Tadeusz, Emilia Pokusa (roczn. śmierci), dziadkowie z obu stron

                    2) + Golicz Czesław (roczn. śmierci)

                    3) + Andrzej Waliczek (od córki Agaty z rodziną)

17.oo + Zyta, Leopold Grudzień, Alojzja, Dominik Bem, ++ z obu rodzin

PONIEDZIAŁEK – 18. X

18.oo 1) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    2) + Jadwiga Kempczyńska (od koleżanki Anny z mężem Stanisławem)

                    3) + Monika Pawelczyk (od Franciszka Glos z rodziną)

 WTOREK – 19. X

7.oo + Józef Gawlas (od brata Pawła z żoną Anną i córką Sylwią)

18.oo 1) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    2) + Stanisław Biel (od Elżbiety Tymon)

 ŚRODA – 20. X

7.oo  + Franciszek Szkorupa (greg.)

18 oo 1) + Mariola Pośpiech (7 roczn. śmierci), ojciec Kazimierz, ++ z rodziny

                    2) + Elżbieta, Marian Sopiak

                    3) za Parafian

CZWARTEK – 21. X

18. oo 1) + Kajetan Wysłych, żona Czesława, Jerzy Kłaptocz, ++ rodzice z obu stron

                    2) + Anna Legierska, ++ z rodziny

                    3) + Franciszek Szkorupa (greg.)

                    4) + Andrzej Waliczek (od rodziny Zdolskich i Kruczek)

                    5) + Jadwiga Kareta (od Anny i Stanisława Muszyńskich)

 PIĄTEK – 22. X

7.oo + Szkorupa Franciszek  (greg.)

18.oo  1) z okazji 40 roczn. ślubu Elżbiety i Jana o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                    2) + Barbara Słupczyńska (3 roczn. śmierci), mąż Ludwik, syn Jerzy

                    3) + Stanisław Orczyk (od Magdy z rodziną)

SOBOTA – 23. X

7.oo + Szkorupa Franciszek (greg.)

18.oo 1) + Janina Szkrobol, ++ z rodziny Szkrobol, Kajstura

                    2) w intencji Edyty i Grzegorza w 10 roczn. ślubu o raz w intencji dzieci o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                    3) + Gustaw Pikania (od Bogusława i Bożeny Staszko)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. X

7.oo 1) + Jan, Emilia Wiewiórka (od córek i zięciów)

          2) + Franciszek Szkorupa (greg)

8.3o  1) + Alojzy Wrożyna (z okazji urodzin)

          2) w intencji Alicji i Adama w 40 roczn. ślubu o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz + ks. Oleksika

          3) + Anna Moskała (od bratówki Teresy z rodziną i szwagra Tadeusza))

10.oo 1) + Emilia, Wiktor Handzel, brat Jerzy, ++ rodzice z obu stron

                    2) + Maria, Jan, Andrzej Kuś

                    3) + Irena Szimke (od chrześniaczki Joanny Burejza)

11.3o 1) + Tadeusz, Emilia Pokusa (roczn. śmierci), dziadkowie z obu stron

                    2) + Golicz Czesław (roczn. śmierci)

                    3) + Andrzej Waliczek (od córki Agaty z rodziną)

17.oo + Zyta, Leopold Grudzień, Alojzja, Dominik Bem, ++ z obu rodzin