INTENCJE MSZALNE

SOBOTA – 9. I

7.oo  1) + Tadeusz Słanina (greg.)

                   2) + Jan Golda (od rodziny Kruczków)

18.oo 1) + Walenty Ogrocki (5 roczn. śmierci), rodzice, rodzeństwo z obu stron

                   2) + Roman Bojdys (od rodziny Buchta)

                   3) + Józef Kłaptocz (od bratowej Teresy)

 III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 10. I

7.oo 1) + Tadeusz Słanina (greg)

                   2) + Zenon Skowron (od znajomych Pękala)

8.3o 1) + Jan Garlej (od rodziny ze Skawiny)

                   2) + Maria Kuś (od Bożeny i Mariusza Skopków z Juszczyna)

10.oo 1) + Mirosław Kajstura (od rodziny Wajsman i Raciak)

                   2) + Stanisław, Marta Szymlak, rodzice, teściowie

                   3) + Aleksandra Hrabowska (od wnuka Mariusza z rodziną)

11.3o 1) + Helena Zbijowska (od rodziny Kałuża z Grojca)

                   2) + Józef Waleczek (od rodziny Mazur i Gazda)

                   3) + Jerzy Kubica (od Urszuli i Ryszarda Misiejko)

17.oo + Wiesława Wyroba (2 roczn. śmierci) – od męża Andrzeja, syna Łukasza i córek

Intencje mszalne 11. I – 17. I

PONIEDZIAŁEK – 11. I

17.oo 1) z okazji 60 roczn. urodzin Małgorzaty o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

                   2) + Tadeusz Słanina (greg.)

WTOREK – 12. I

7. oo + Tadeusz Słanina (greg.)

 17.oo  + Stanisław Waskowicz – Kulczycki (od Magdaleny i Piotra Filip z dziećmi)

ŚRODA – 13. I

7.oo  + Tadeusz Słanina (greg.)

17.oo 1) + Zdzisław Bylok (od Zarządu Gminnego PSL Gminy Wilamowice)

         2) + Zenon Skowron (od Kasi i Łukasza Dudek)

CZWARTEK – 14. I

17. oo 1) + Tadeusz Słanina (greg.)

                   2) + Stanisław Waskowicz – Kulczycki (od Dyrekcji, nauczycieli, pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jasienicy)

                   3) + Jan Garlej (od Stanisława Pyrek z rodziną)

                   4) + Maria Kuś (od rodziny Dobija i Ryszka)

PIĄTEK – 15. I

7.oo 1) + Tadeusz Słanina (greg)

17.oo 1) + Ryszard Woźniak (od brata Jerzego)

                   2) + Emilia Strzelczyk (od Dyrekcji i Zespołu Bloku Operacyjnego Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej)

SOBOTA – 16. I

7.oo  + Tadeusz Słanina (greg.)

18.oo 1) + Bolesław Bedrosz (od Wioli z rodziną)

                   2) + Bronisława Hyra (od rodziny Pinta)

                   3) + Józef Gajda (od rodziny Suchy)

 II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17. I

7.oo 1) + Tadeusz Słanina (greg)

                   2) + Benedykt Żebrowski (od wnuczki Karoliny z rodziną)

8.3o 1) + Stanisław Stępień, ++ rodzice z obu stron, ++ z rodziny

                   2) + Andrzej Duława (od kuzynki Teresy Bożek z rodziną)

10.oo 1) w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o dary Ducha Świętego

                   2) + Marta Duława (od szwagra Rudolfa z żoną)

11.3o 1) CHRZTY

                   2) + Jan Golda (od rodziny Zamarskich)

17.oo + Feliks Kuczkowski (10 roczn. śmierci), córka Lucyna, wnuk Szymon