Kolęda 2018/2019

27.12.

czwartek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Strumieńska, Kanarkowa, Przepiórcza, Kanarkowa Kozubek, Mendroch /2/, Janota, Hyrnik /2/, Greń, Kamiński, Mikler, Stróżek, Łukosz /2/, Iskrzycki, Gołąb, Kasperkiewicz, Chmiel, Habarta, Babicki, /Przepiórcza/, Kubaczka,  Miklar, Czerwiński, Gawlas, Kołaciński, Waliczek, Woźnica, Tomasik, Pustelnik, Bednarczyk, Wala /2/,Bednarczyk, Pelczarski,  Szlagor /2/, Świerczek, Zontek…(32)
Ks. Rafał,

godz. 12.00

Kościelna, Międzyrzecka Greń, Wyciślik, Kret, Lis, Koźlik, Konior, Różański,  Nowak, Staszko /2/, Posłuszny, Legierski /2/, Musioł, Janyga, Legierski, Chybała, Sporysz /2/, Gola /2/, Zola, Nycz, Korzus, Mendroch, Mydlarz /2/, Janik/ Jerczyński, Bogacz, Urbańczyk, Jerczyński, Janik, Sławiński, Olszowski, Męcnarowski, Hermach (Akacjowa)..(32)
Ks. Piotr,

godz. 12.00

Szkolna,

Nad Strumykiem

Waleczek, Fajfur, Gańczarczyk, Norymberczyk, Midor, Gańczarczyk, Holeksa /2/, Sojka /4/, Pietrzyk, Sojka, Gańcarczyk, Golemba, Kareta /2/, Waliczek /2/, Szimke, Bylok /2/, Król /2/, Olek /2/ …(27)
28.12.

piątek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Kwiatowa Greń, Zdunek, Broncel,  Kaszpura, Lisiecki /2/, Wandzel, Szcześniak, Masłowski, Zontek, Kupiec, Hutyra, Suchy, Brzukała, Naumczyk, Zemlik, Majdak, Urbanowicz, Pilarz /2/, Bartosz, Korbus, Hawełek, Bobkowski, Garlej, Juha, Brzukała, Morawiec, Kajstura, Hajtałowicz, Bogdanik, Barteczek, Łoboz, Wojtyła, Blask, Polaszek…(28)
Ks. Rafał,

godz. 12.00

Cieszyńska,

Czarny Chodnik, Bratków,

Begonii

Czajowscy, Wieczorek, Duława /2/, Kubica, Żydek, Kukla, Hajost, Rojek, Szczerbowski, Gańczarczyk /2/, Niemiec, Gieruszczak, Midor, Janota, Woźniak (2), Tomaszewski, Rybka, Zańko, Radzki, Suchy, Karelus, Tyc, Budziński, Donocik, Niesyt, Pająk, Olma, Suchy, Góra, Czuluk ..(30)                            
Ks. Piotr,

godz. 12.00

Przemysłowa, 

Długa,              Pokrzywowa,

Międzyrzecka

Dziadek, Wieczorek(2), Cichy, Tymczyszyn, Mroziak, Olszewski /2/, Karb, Pośpiech (2), Jasiński, Tyszecki, Kareta, Kliś, Korzus, Kostecki,  Porębski, Rojek (3), Porębski (3), Mikołajek, Gola, Sucheta, Sokołowski, Biegun (2), Pinkas, Dendewicz (2), Cichy, Wieczorek…(33)
29.12.

sobota

Ks. Leszek,

godz. 9.00

Cisowa,

 Sosnowa, Cisowa

Polok /3/, Zdebik, Kliber, Świńczyk, Zieliński, Waliczek /2/, Straub, Kopytko, Wiącek /2/, Szczęsny, Rajca, Handzel, Szczechowicz, Hałas, Martyniewicz /2/, Niemiec, Kufel, Strzelczyk /2/, Rakoczy, Nowakowski, Szewczyk, Pyć…(26)
Ks. Rafał,

godz. 9.00

Bociania,

Gilowa

Kowal, Wójcik, Jasiurkowski, Rucki (2), Jasiurkowski, Szczyrbowski, Nowak, Nowak, Szewczyk, Stępień, Tymon, Olszowski, Napieralski,  Kukla, Binek, Kurpyta, Staśto, Fijak, Roszczewska, Pociecha(2), Kaletka, Jodłowiec (25)
Ks. Piotr,

godz. 10.00

Astrów,

Liliowa,

Tulipanów,

Kaktusowa

Nawrocki, Wieczorek, Kominek /2/, Żłobiński/2/, Białożyt, Kowalscy,  Wandor, Legun, Bulowski, Białożyt /2/, Strzelczyk /2/, Biłek, Strzelczyk, Leibengaut, Trąbka, Golicz /3/. Byrski, Bogdanowicz, Witek, Moskała, Suchy,Byrdy, Prusiel, Śpiewak, Cepil, Jasek,  Wawrzyniuk /2/, Burosz, Nawrocki, Wieczorek/2/, Jeremienko /2/, Pilorz…(38)
2.01.

środa

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Strumieńska Szymlak, Mrzyk, Stańczak /2/, Mola, Zender, Omyła, Wiencek,  Karb, Gajny, Światłoch, Mitoraj, Pyter , Ruśniok, Mizera (Spółdzielcza), Karas, Włodarczyk, Plinta /2/, Sojka, Strok, Schimke, Krzyżowska, Szimke, Markocki, Wnęk, Mendrek, Szimke… (24)
Ks. Rafał,

godz. 12.00

Wiśniowa,

Kamienna,

Cieszyńska,

Polna

Górniok, Kruczek/2/, Konior, Pilch, Sporek, Łatka, Rzeźnik, Bielski, Staszko, Ryrych /2/, Sekuła, Walczak, Ryrych, Gałgan, Malik, Naglik, Groński, Kułak, Jaszczurowski, Kutarasiński, , Kościelny, Suchy, Popiołek, Gruszka, Ajchler, Sztekla, Małysz, Romaniak, Berek, Suchy, Olszowski…(30)
Ks. Piotr,

godz. 14.00

Tulipanów,

Zawilców

Kuczyński, Gruszczyk, Goliasz, Gala, Kajstura,  Klajmon /2/, Bratek, Kajstura, Drążek, Gąsior, Wieja, Hupert, Jakubiec, Telej, Dobija, Lach, Waleczek..(18)
3.01.

czwartek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Bociania, Słowicza, Orla, Przepiórcza,

Czyżyków,

Słowicza

Zielasko /2/, Kisiała, Szrom, Konior, Hupert, Jaworski, Janas, Pilarczyk /2/, Ruśniok, Wątroba, Gołyszny, Janota, Sobkowicz, Nowak, Florczyk, Sudo, Dziendziel /2/,

Stroka, Niemiec /2/, Drobik/2/, Konior, Skowron, Sojka /2/, Król, Sowiński,

Kukla/2/, Kubaczka /2/, Wenc, Pękala, Hawełek, Krawczyk, Muchewicz, Zahradnik, Omyła

Ks. Piotr,

godz. 12.00

Czyrna, Jesionowa, Czyrna,

Opłotkowa

Gałuszka, Kuś, Słonka, Gawlas, Zbijowski, Olearczyk,  Dziendziel, Dyczek, Papis,  Kliszcz, Rusiniok,  Kliś, Ćwik, Stańczak, Kosiec /2/, Gawlas, Szlaga, Legięć /2/, Kieczka, Ciosek, Legięć, Kanik, Waskowicz
4.01.

piątek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Myśliwska,

Łaziańska

Plinta /2/, Zamarski, Oczko /3/, Kasperek, Faruga, Galiński, Wolny, Kurek, Wolny, Sztwiorok, Bernasiński, Pisarek, Pasecki, Zborowski /2/, Szkrobol /3/, Trela, Bihun, Janosz /2/, Smolorz, Kuboszek /2/, Zadora,  Wajsman, Pokusa, Herok /2/, Boryś, Mikołajczyk, Giel, Piszczyk, Boryś /2/, Szarek, Kowol /3/, Kacorzyk, Krzempek, Pietrzyk, Przemyk /2/, Bedrunka, Malik, Bedrunka, Mazgaj, Wata, Chrapkiewicz /2/, Kozik…(54)
Ks. Piotr,

godz. 12.00

Opłotkowa,

Czyrna,

Jarzębinowa

Czader, Czech,  Konieczny,  Bik, Witowska, Kalinowski, Biela /3/, Mulczyński, Sewera, Cymerman, Tesarczyk, Mrzyk, Kraus, Zamarski /2/, Binek, Delekta, Mnisztwan, Kruczek, Duława, Kuś, Biela, Rosegnal, Ślaczałek /3/, Biel (Jarzębinowa), Jarzyna, Jamrozik, Białek, Podsiadło, Gołębiewski, Stanienda (32)
5.01.

sobota

Ks. Leszek,

godz. 9.00

Fabryczna, Graniczna Iskrzycki, Dutka, Śpiewak, Krysta, Korzus, Trojak, Suchy, Dziendziel, Bem, Borkowski, Cholewa, Palowski, Śliż, Dyjas, Gańczarczyk, Szymański, Stach /2/, Parchański, Sromek, Moczała /2/, Żebrowski, Stach /2/, Parzyk /2/, Herzyk, Gałęziowski, Stach, Gańczarczyk, Płonka, Gajewski, Wanatowicz, Gajer, Targoński,  Gawlas, Lepczyński, Fijak, Pijanowski, Gałuszka, Rusin /2/, Socha, Byrski, Macura /2/, Flig…(41)
Ks. Rafał,

godz. 9.00

Storczyków,

Liliowa,

(Magnolii)

Teter /2/, Bielski,  Putek /2/, Zawada, Sobański, Konior, Fajkidejski, Gańczarczyk, Jędrzejko, Okrzesik, Zieliński, Kowalscy,  Kempczyńscy, Chrobok, Bolforski, Spyrczyński, Jankowiak,  Głowicki, Migo, Grabek, Sikorscy, Sławek, Gabriel, Netter, Filipkowscy, Rybka, Moskała,  Sobański, Byrdziak, Rybka, Kucharczyk, Brańka, Iskrzycki, Sobczak, Kania, Leszczewicz, Gajda, Wantoła, Wnętrzak, Konicki, Kucznir, Kochel, Knyps, Paczyński, Wiencek, Kuczera /2/, Mroczko, Janos /2/, Rafalski..(49)
Ks. Piotr,

godz. 10.00

Graniczna,

Łaziańska,

Sadowa

Adamus, Mańka, Janosz, Hronowski, Tobiasz, Pokusa /3/, Glos, Gruszka,  Gawęda, Szpakowicz, Kubaczka /2/, Biesok, Poloczek, Staniek, Kukla, Gańczarczyk, Jędrysek, Nowak /2/, Biela, Mikołajczyk, Przemyk,  Nowak Gańczarczyk, Płaczek, Gańczarczyk /3/, Bujok, Burejza /3/, Pietrzak, Bańkowski, Szimke… (39)
7.01.

ponie-działek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Młyńska, Strumieńska, Zdrowotna Szimke, Grzyb, Kuboszek, Kisiała, Kłaptocz, Gawlas, Peterka, Oleksy, Chync /2/, Wspaniały /Szkolna/, Ostrowska, Wrona, Bernal, Blacha, Karas, Kareta /2/…(18)
Ks. Piotr,

godz. 14.00

Astrów,

Tulipanów

Kopijasz, (Tulipanów), Ceglarz, Uciecha, Iskrzycki, Sapota, Waleczek, Gruszecki, Pilorz, Paszek, Maćkowiak, Dróżdż, Boczkowski, Marchewka, Sadzikowski, Gwiżdż, Mamak, Zwardoń, Hutyra, Różański, Rybica, Waleczek, Kuboszek, Waleczek /2/, Iskrzycki, Babiarczyk, Kondysiak…(19)
8.01.

wtorek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Cisowa,

Modrzewiowa,

Jodłowa

Waskowicz /2/, Kotrys , Kapanowski, Turoń /2/, Waliczek /2/, Niesyczyński, Furnari /2/, Pajor (2), Gach,  Krzak, Suchy /2/, Rusin /2/, Laszczak, Laszczak, Brandys, Kopeć, Malchar, Grabowski, Gajda, Kliber, Żur, Rak, Pilorz /2/, Szymański, Pajor /2/, Stanisławski /2/,  Czader, Jaworski, Kotrys, Niemiec (2), Świderski, Plewa, Jaremczak… (42)
9.01.

środa

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Piwonii, Kwiatowa, Daliowa,

Storczyków,

Daliowa,

Astrów

Lokajczyk, Szczypka /2/, Schimke,  Bogisz, Łoboz /2/, Nowak, Kulawik, Kawiorski, Polaszek /2/,  Bojdys, Trocha, Hrabowska, Kanafek, Skrzyp, Buchta /2/, Sobieraj, Handzel /2/, Śliwka /3/, Tolasz, Kreis, Śliwka (Daliowa), Małolepszy, Zubrzyński, Bożek, Cholewiński, Łaszczak, Sobański /2/, /Daliowa/, Mucha, Brandys, Flak, Jurak, Męcnarowski, Królczyk, Mierzwa…(38)
Ks. Rafał,

godz. 12.00

Strumieńska,

Kręta, Łazy, Stawowa, Mioodowa,

Stawowa

Wilczyński, Guznar, Siąkała (3), Pakieła, Filapek, Gawlik, Pietras, Talik, Bielesz,                                                                             Glos, Tolasz, Wątroba, Fuchs, Korzonkiewicz, Moździeż, Kocurek (2), Haręża, Karkowski, Jarosińska, Klinowska (2), Szuta /2/…. (26)
10.01.

czwartek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Bukowa,

Świerkowa,

Wierzbowa,

Klonowa,

Jodłowa,

Jaśminowa

Chwistek, Tolasz, Orczyk, Legięć, Gucwa, Wyroba, Marek, Kućmierz, Bałdys,  Widurski, Ziomek, Jończy, Greń, Gołyszny, Daniel, Barabach, Wyrzykowski, Szczepański, Kućmierz, Frąc, Koziar /Świerkowa/, Hulbój, Kubiak, Kuczkowski, Lentowski, Tomczak, Lentowski, Chrapek, Fajkis,  Mareńczyk, Repelewicz, Kuczkowski, Pluszyński, Mączka, Marsowicz /2/, Gańczarczyk, Dutka, Sroka, Komorowski, Hrapkowicz, Bożek, Micor, Barchański, Duźniak… (38)
12.01.

sobota

 

Ks. Rafał,

godz. 9.00

Słowicza,

Szczygłowa,

Skowronkowa,

Bociania

Szczypka, Gruszka, Parzyk, Sowa, Franek, Kuzior, Gańczarczyk, Greń, Wątroba /2/, Kret, Zbijowski, Męcnarowski, Kajzer, Przemyk, Konior /2/, Biernat, Kinach, Starczewski, Tomasik, Nikolarz, Karas, Seruga, Korecki, Zuziak, Pławecki, Baniewicz, Szotek, Zakrzewski, Rucki, Tomaszewski, Siekliński, Pękala…(35)
Ks. Piotr,

godz. 10.00

Wiejska,

Brzozowa,

Wiejska,

Międzyrzecka,

Rodzinna

Duś /2/, Duraj, Kareta, Patalong, Pinkas, Jasiński, Korzus, Kędroń, Pieknik, Mierzejewski, Fankidejscy, Bujok, Bujok, Feruga, Jończy, Chrapek, Szkot, Jończy /2/, Jończy,  Kasperek, Janyga, Gogler, Kochanowski, Butka, Janik, Wajsman /2/, Mizera, Jończy, Ziętek, Wojtkowiak… (36)
14.01.

ponie-działek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Kolibrów,

Gołębiowa,

Sójkowa

Jodłowiec /2/, Duraj, Dobija, Macura, Danel, Jachniak /2/, Skowron /3/, Krok, Mołdawa, Wolny,  Muras, Gołyszny /2/, Siąkała, Glos, Popiel, Żur, Moroń, Sekuła, Burnecki, Kruszyński, Herok, Cyndel, Mendrek /4/, Siwiec, Sztymon, Kubica,  Zalewska, Puzon /2/, Duława /2/.. (38)
Ks. Piotr,

godz. 12.00

Przebiśniegów,

Liliowa,

Narcyzów,

Łubinowa

Wróbel (Liliowa),Benek, Kwaśny, Gałuszka, Wróbel, Kurzac, Danel, Krupiński, Ryłko, Łaciok (2), Antosz, Gogler, Gajda, Maciejowski, Zioło, Walas, Knyps,

Siąkała, Greń (3), Wąsowicz, Maśka (2), Stępień, Szypuła(2), Gajer (2),

Zadwórny, Borowy, Czulak, Zadwórny, Sztefko, Kuś…(35)

15.01.

wtorek

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Astrów,

Szarotki,

Goździków

Tatoń, Suchy, Bryzek, Kominek, Czuj, Pinta, Strzelczyk,  Suchy /3/, Kóska, Szymański, Markiewka, Kocemba, Sablik /3/, Cichocki, Krząszcz /2/, Kozieł, Krząszcz, Lamik, Chelicki, Stopa, Dendewicz, Moskała /2/, Szczotka,  Dróżdż, Czekaj /2/, Mojeścik, Konasiuk, Białas, Gibas,Kupiec …(48)
16.01.

środa

Ks. Leszek,

godz. 12.00

Ogrodowa,

Topolowa,

Cisowa

Niemczyk /Dębowa/, Bąk, Ejtel, Buzdrewicz, Rup, Burakowski, Zientek, Krzaklewski, Rodek, Marona, Górski, Poletajew, Kubica, Mikołajko,  Wardas, Olęcki, Mikołajko, Walczak, Wardas, Nycz, Krzaklewski, Czyżowski, Janica, Gawlas /2/, Handzel, Ciosłowski, Dziatzko, /Cisowa/ Jafernik, Budny…(25)
Ks. Rafał,

godz. 12.00

Hiacyntów,

Liliowa,

Irysów

Golus, Żłobiński, Kraus, Markowski, Wcisło, Bratek, Zawadzki, Kwiczała, Kasino, Bolek, Stryczniewicz, Kloss, Kominek /2/, Śliwka, Karasiewicz /2/, Fiut, Czerniakowska, Woźniak, Biela, Babicz, Kuczera /2/, Klimczak, Szewczulak /2/, Krywult, Wieczorkowski, Żelazko, Hołtys, Fijak, Madej, Gawlik, Reczulscy, Ożana… (27)
19.01.

sobota

Ks. Rafał,

godz. 9.00

Cieszyńska,

Wesoła,

Cieszyńska,

Równa

Kościelny, Jakubiec, Grudzień, Kowol, Pawlak, Gruszka, Gańczarczyk, Kowol (2), Pająk /2/, Wątroba, Moskała, Kłaptocz, Rodenko, Gamrot, Ferrara, Drobnik, Wojaczek, Wantulok, Szczotka, Janusz, Czernik, Sojka /2/, Madzia /2/, Balus, Moskała, Poloczek/2/, Gańczarczyk /2/…(32)
23.01.

środa

Ks. Rafał,

godz. 12.00

Jaskółcza,

Strumieńska,

Wspólna

Paterek, Nikolarz, Jończy, Lazarek /2/, Jachniak, Kusiak, Mańdok, Śleziak, Męcnarowski,  Moskała /2/, Biesok /Skowronkowa/, Tanistra, Papa, Wacławik /2/, Mucha, Bojda, Rybczyński, Lesczyński, Kawiorski, Kukla, Tymon /2/, Korczyk, Katański, Katańska, Gruszka ,Szymlak, Stroka..(30)
26.01.

sobota

Ks. Rafał,

godz. 9.00

Cieszyńska Kuś /3/, Bem, Kieczka, Purchla, Wisła, Manowski, Goliasz, Nowok, Kozik, Dębińscy, Duszek, Klimczak, Nowok, Repelewicz, Zielazko, Jasińska, Mojeścik, Huczko, Strzelec, Krzyżowscy, Kuczkowski, Bedrosz, Kowalczyk Żebrowski, Krzyżak, Wróbel, Chrapek, Pilorz, Kielar…(31)
30.01.

środa

Ks. Rafał,

godz. 12.00

Liliowa,

Kwiatowa

Kochanowska, Małojlo, Strzelczyk, Skiba /2/, Kubiczek, Mucha /2/, Zeman, Bylok, Nieradka (2), Duława, Birnbaum, Malchar, Burejza, Gruszka, Bożko, Sułkowski, Krupa /2/, Białuch, Dębowska, Strzelczyk /2/, Jędrzejowski, Okrzesik, Choła, Lach…(25)
6.02.

środa

Ks. Rafał,

godz. 12.00

Krótka,

Willowa,

Słoneczna,

Miodowa

Maga, Kominiak, Kądzioła, Wojnarowski, Gniłka, Pastwa, Kozina, Sieczkowski, Matuszewski, Pieczara, Sobieraj, Pietras, Brzęczek, Kozina, Karkocha, Krywult, Moskała, Rybka, Kaczmarek, Bogacz, Kareta (2)… (21)
9.02.

sobota

Ks. Rafał,

godz. 9.00

Cisowa,

Palmowa,

Jaworowa

Bożek /2/, Zaręba, Zoń, Kłaptocz /2/, Duława(2), Kłaptocz, Burno, Wysłych, Niedziałkowska, Wysłych, Kłaptocz /2/, Munk,Kłaptocz/2/, Łodej, Maciejewski, Dutka, Mędrzak, Orczyk, Waliczek, Zdolski, Wojtas, Idzik, Pajor /2/, Zerhau, Oczko, Jasiński, Kiszka, Ogrodzki, Wiśniewski, Szymala /2/, Jucha, Korzus, Pierzyna…(37)